Evren Western Union Şubeleri letişim Bilgileri

Evren Bağcılar Western Union Adres – Telefon Bilgileri 

[button id=”” style=”filled-small” class=”” align=”” link=”” linkTarget=”_self” bgColor=”accent1″ hover_color=”accent1″ font=”19″ icon=”office” icon_placement=”left” icon_color=””]ŞUBE İSMİ[/button] [button id=”” style=”filled-small” class=”” align=”” link=”” linkTarget=”_self” bgColor=”accent1″ hover_color=”accent1″ font=”18″ icon=”location1″ icon_placement=”left” icon_color=””]ŞUBE ADRESİ[/button] [button id=”” style=”filled-small” class=”” align=”” link=”” linkTarget=”_self” bgColor=”accent1″ hover_color=”accent1″ font=”17″ icon=”phone” icon_placement=”left” icon_color=””]ŞUBE TELEFON[/button]
PTT Evren Şubesi 15 Temmuz Mahallesi Fevzi Çakmak
Cadde No: 53 B Bağcılar İstanbul
0212 657 2939
Akbir Bilişim Evren Mah Kızılırmak Sk 50/A
Bağcılar
0-212-6569603
Yapı Kredi Bankası Güneşli Metro Evren Mah Gulbahar Cad No
10 34540 Güneşli Bağcılar İstanbul
0-2123397000
Garanti Bankası A S Csc Prod Evren Mahallesi Kocma Cad 20 Bağcılar Güneşli 0-212-4782000Size En Yakın Ptt Şubelerinden De Western Union İşlemlerini Teyit Ederek Yapabilirsiniz. Ptt Şubeleri İçin Aşağıdaki Linki Kullanabilirsiniz.

https://www.onlinerehber.net/list/ptt-bagcilar-subeleri

Western Union Hakkında Merak Edilenler

Western Union nedir?

Tüm dünyada hızlı bir şekilde para transferi için kullanılan uluslararası para transferi şirketidir. Western Union ile güvenli bir şekilde anlaşmalı olduğu acentelerle para alıp gönderebilirsiniz.

Western Union (BPN) ile para gönderme nasıl yapılır?

Size en yakın şubeye giderek veya online bankacılık kullanarak para gönderip para alabilirsiniz.
NOT: Türkiye’ye Dolar veya Euro olarak gönderilen para birimleri çoğu şubede Euro ve Dolar olmadığı için Türk Lirası olarak verilmektedir.