PTT Kuyumcular Şubesi Adres-Telefon Numarası

Telefon Numarası

NO 1: 0 212 451 98 43
NO 2: 0 212 603 05 90

Adres / Konum

ADRES:
Yenibosna Merkez Mahallesi Ladin Sokak No: 4 Bahçelievler İstanbul
GOOGLE KONUM:Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi,, Kuyumcukent Kavşağı/,Ladin Sok Kuyumcukent Avm No:4 D:M20-B -1.Kat PTT YANI, 34197 Bahçelievler(Avrupa Yakası)

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ: 08:30 / 17:00
ÖĞLE ARASI:12:30 / 13:30
CUMARTESİ:Kapalı / Close
PAZAR: Kapalı / CloseYeni Bosna Merkez Mahallesinde bulunan PTT şubesini daha detaylı görmek için Goole Street View‘e bakabilirsiniz.


Pttmatik bulunmamaktadır.
PTT-Kuyumcular-Şubesi-Nerede
Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) Bu kurum postacılık, bankacılık, lojistik hizmetleri vermektedir. Posta gönderimi, taahhütlü gönderiler, tebligat işlemleri, telgraf, havale, e-devlet şifresi, hesap işlemleri, fatura ödemeleri, vergi ve trafik ceza ödemeleri, maaş ve yardım ödemeleri, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri gibi hizmetler vermektedir.

PTT Çalışma Saatleri Türkiye genelinde 08:00 – 17.00 arasındandır.

Size En Yakın PTT Şubesini, adres, telefon ve konum bilgileri PTT genel merkezinden ve sitemizden öğrenebilirsiniz. Kargo hizmeti aldıktan sonra takip numaranızla gönderi takibi yapabilirsiniz. Bir problemle karşılaşırsanız ptt müşteri hizmetlerine bağlanarak 444 1 788 şikayet oluşturabilirsiniz.

 

Sitemizdeki tüm bilgiler PTT’nin resmi internet sitesinden alınmış olup güncel bilgileri ptt.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Doğabilecek herhangi bir zarar durumununda sitemiz sorumlu değildir.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

İLETİŞİM: rkyworktime@gmail.com